Tłumaczenia Przysięgłe – Ars Lingua & Alfa

Język rosyjski

Język z grupy wschodniosłowiańskiej. Jako rodzimym posługują się nim mieszkańcy Rosji, Kirgistanu, Kazachstanu i Białorusi (w sumie około 160 milionów osób). Jest to oficjalny język międzynarodowych organizacji takich jak ONZ, WHO i NASA, oraz jeden z sześciu najpopularniejszych języków na świecie. Rosyjski jest zapisywany cyrylicą.

Z powodu trudnej, bolesnej historii Polski i Rosji, język ten był – i jest może? – traktowany jako zjawisko spoza kategorii urody: w latach 1945 – 1989 przymusowo nauczany w polskich szkołach, podobny do polskiego z racji przynależności do grupy językowej, rzadko był postrzegany jako ładny czy atrakcyjny. A przecież jest to język Puszkina, wielu innych znamienitych pisarzy, kompozytorów i myślicieli, którego uroda nie powinna blednąć z powodu poczynań polityków.

W ramach języka rosyjskiego możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm różnych branż. Nasi tłumacze rosyjskiego zadbają o poprawność tłumaczenia, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego. Proponujemy kompleksową usługę tłumaczeń różnego rodzaju i udzielamy gwarancji jakości na nasze tłumaczenia w tym języku. Interesuje Cię tłumaczenie z języka rosyjskiego lub na rosyjski? Wyślij nam zapytanie!

Usługi

– tłumaczenia pisemne
– tłumaczenia ustne
– tłumaczenia zwykłe
– tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)
– tłumaczenia ekspresowe
– tłumaczenia specjalistyczne
– nauka języka angielskiego.

Specjalizacje

– prawo (umowy, opinie, wnioski i pisma procesowe)
– ekonomia, handel, finanse, bankowość
– budownictwo, technika, elektronika
– medycyna (zaświadczenia, karty szpitalne, diagnozy)
– marketing (materiały reklamowe, oferty, broszury)
– UE (wnioski o dofinansowanie, pisma)
– IT (strony www, interfejsy użytkowników)

ANETA TURKIEWICZ

RAFAŁ ORZECH

Scroll to Top