Tłumaczenia Przysięgłe – Ars Lingua & Alfa

Cennik

Przedstawiamy Państwu nasz cennik. Ceny dotyczą jednej strony obliczeniowej w zwykłym trybie realizacji zlecenia, tj. na następny dzień lub w ciągu paru kolejnych dni wg ustaleń z klientem. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości, strona obliczeniowa zawiera 1125 znaków ze spacjami wg wskazań programu Microsoft Word, natomiast w przypadku tłumaczeń zwykłych 1500 znaków ze spacjami.

Ceny dotyczą tekstów niespecjalistycznych.
Do standardowych cen naliczane są dodatkowe stawki, a mianowicie:
– + 25% stawki za tłumaczenie tekstu napisanego odręcznie,
– + 50% stawki za tłumaczenie tekstu ściśle specjalistycznego,
– + 50% stawki za tłumaczenie ekspresowe (realizacja w ten sam dzień lub gdy na roboczy dzień tłumaczenia przypada ponad 8 stron obliczeniowych – długie teksty),
– 20% ceny stawki podstawowej za każdy kolejny egzemplarz tłumaczenia wydany z odrębnym numerem repertorium.

Tłumaczenia PISEMNE

Nasze Biuro ofertuje tłumaczenia ustne w języku angielskim i niemieckim. Mają one miejsce w urzędach, firmach podmiotów biznesowych, u notariuszy, ale też na przykład podczas konferencji online. Jednostką rozliczeniową jest dwugodzinny blok, zaś każda następna rozpoczęta godzina tłumaczenia jest doliczana indywidualnie. Ceny za ustne tłumaczenia symultaniczne ustalamy indywidualnie z Klientem. Wynika to z faktu, że każde tłumaczenie jest inne, ma różny stopień trudności, dotyczy innej dziedziny, – ogólnie – ma swoją indywidualną specyfikę.

Tłumaczenia Ustne

Scroll to Top